Проекти пишіть уже, бо обласний конкурс – незабаром

Конкурсна рада з реалізації Програми проведення обласного конкурсу проєктів місцевих ініціатив у Львівській області на 2020 – 2025 роки провела засідання, на якому визначилася із багатьма конкретними нюансами його проведення.
Вона затвердила дату прийняття заявок – 28 жовтня. Поки впораєтеся із пакетом документів, настане кінцева дата – 29 листопада. Тому баритися не варто.
Цього разу гранична вартість проекту на 2020 рік, як, зрештою, й раніше, становить 500 тис гривень. А гранична сума субвенції з обласного бюджету – 200 тис гривень.
Конкурсна рада затвердила пріоритети із внесеними правками обласного конкурсу проєктів місцевих ініціатив у Львівській області на 2020 рік.

 1. “Освіта” – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, реставрація, а також придбання обладнання, інвентаря та предметів дострокового користування. фвіа
 2. “Охорона здоров’я” – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, реставрація, а також придбання спецавтотранспорту, обладнання, інвентаря та предметів довгострокового користування (у т.ч. – автотранспорту).
 3. “Культура” – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, реставрація, а також придбання обладнання, інвентаря та предметів довгострокового користування.
 4. “Спорт” – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, а також придбання обладнання, інвентаря та предметів довгострокового користування.
 5. “Безпека” – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція реставрація, а також придбання обладнання, інвентаря та предметів довгострокового користування.
 6. “Вуличне освітлення” – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція.
 7. “Інші пріоритети” (об’єкти усіх форм власності (окрім приватної (за винятком ОСББ), що не підпадають під визначені Конкурсною радою пріоритети) – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, облаштування об’єктів ПЗФ, а також придбання обладнання, інвентаря та предметів довгострокового користування.
 8. “Обласні заклади та установи, некомерційні підприємства обласної ради” – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, благоустрій територій, а також придбання обладнання, інвентаря та предметів довгострокового користування.

15 жовтня – 25 жовтня будуть семінари для охочих взяти участь у конкурсі. Усі відбуватимуться у сесійній залі Львівської обласної ради (м.Львів, вул. Винниченка, 16), початок об 11 годині 30 хвилин.

 • Бродівський, Буський , Кам’янка-Бузький, Радехівський райони та всі ОТГ, що знаходяться на території зазначених районів, скликають 15 жовтня;
 • Дрогобицький, Сколівський, Стрийський та всі ОТГ – 16 жовтня;
 • Городоцький, Мостиський, Яворівський та всі ОТГ – 1– жовтня;
 • Золочівський, Жидачівський, Миколаївський, Перемишлянський та всі ОТГ – 18 жовтня;
 • Самбірський, Старосамбірський, Турківський та всі ОТГ – 21 жовтня;
 • Сокальський, Жовківський, Пустомитівський та всі ОТГ – 23 жовтня;
 • обласні комунальні заклади, установи та некомерційні підприємства Львівської обласної ради – 24 жовтня.
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.