Відкоригували суму і …на тобі! – грошей треба більше!

Відкоригували суму і …на тобі! – грошей треба більше!
Ох, ціни, ціни… Коли у 2007 році в Рудниках починали будівництво дитячої дошкільної установи на 40 місць, перспектива введення її в експлуатацію виглядала більш обнадійливою, ніж зараз. Бо ціни кусалися менше.
У проектно-кошторисній документації вартість будівництва від закладання фундаменту до відкриття дверей для функціонування дитячого садка зазначали в сумі майже чотири з половиною мільйона гривень. На початку 2019 року довелося змиритися з іншою загальною вартістю об’єкта – аж 15 мільйонів 924 тисячі 435 гривень!
Рівень будівельної готовності об’єкта на кінець бюджетного періоду визначено як 39,87 %. Розрахунки свідчать про можливість загального завершення процесу спільними зусиллями у 2020 році.
У бюджеті розвитку Рудниківської сільської ради 2019 року на цю будову закладено для освоєння 1 000 000 гривень. Потреба ж сягає більше десяти мільйонів.

будівництво дитячого саду в с. Рудники
Війт Рудників Степан Дубик часто буває на новобудові, веде ділове спілкування з директором МПП “Західбуд” Ігорем Семківим та робітниками

У Рудниківській сільраді розповідають, що минулого року саме завдяки сприянню коштами вдалося набагато зрушити справи з місця. Від початку року отримано 500 тисяч гривень із Фонду соціально-економічного розвитку, майже 998 тисяч гривень – з обласного бюджету, 200 тисяч – із районного, 955 з половиною тисячі – із сільського. Підрядник МПП «Фірма Західбуд» успішно освоїла ці кошти. Є і на цей рік певні напрацювання із Державним Фондом соціально-економічного розвитку, обласним та районним бюджетами та сподівання на подальше сприяння у справі завершення будівництва садочку у 2019 році, а далі – й відкриття установи.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.