Змагалися плавці

На поєдинках із плавання «Акваліга Львівщини»  серед дітей віком 7-12 років, що відбулися в Миколаєві на Львівщині, немало спортовців продемонстрували непогані результати, тож, крім вручення нагород, їм присвоїли відповідні кваліфікаційні розряди.

Серед 150 учасників команд віком 7-12 років призові місця зайняли такі миколаївські плавці:

Денис Паук – І місце на дистанції 50 метрів, плавання на спині та  ІІ місце: 50 м, вільний стиль;

Христина Тупис – І місце: 50 м, брас та І місце: 50 м, батерфляй;

Анна Паук – І місце: 25 м, плавання на спині та ІІ місце: 25 м, вільний стиль;

Марта Гасин – І місце: 50 м, брас і ІІІ місце: 50 м, батерфляй;

Вероніка Кузів – ІІ місце: 50 м, плавання на спині та  ІІІ місце: 50 м, вільний стиль.

– «Акваліга Львівщини» – це змагання з плавання на дистанціях 25 та 50 метрів особисто-командного характеру, що складаються із шести етапів, – розповідає  представник сектору молоді та спорту управління освіти, культури, молоді та спорту Миколаївської міської ради на Львівщині Іван Наконечний. – Учасники – вихованці усіх дитячо-юнацьких спортивних шкіл та клубів Львівщини, в яких навчають плаванню.

За результатами змагань із плавання та всеукраїнською спортивною класифікацією, за словами заступника директора Миколаївської ДЮСШ Василя Калічака, учню Миколаївської ДЮСШ Давиду Стасіву присвоєно перший розряд (показав результат 47,72 на дистанції 50 м, брас), другий розряд – учням Христині Тупис, Остапу Біляку (обидвоє пливли брасом, Христина подолала дистанцію 50 м з результатом 57.65, а Остап – 100 м подолав за 1.20.62), Вероніці Кузів та Денису Пауку (пливли на спині, 50 м, результат Вероніки – 51.16, Дениса – 43.81), Віктору Козловському та Данилу Лисію (вільний стиль, 50 м, результат Віктора – 42.25, Данила – 41.25). Данило Лисій показав цей результат на турнірі пам’яті Михайла Романишина, а всі інші з цього переліку – на змаганнях «Акваліга Львівщини».

Тренерами з плавання в Миколаївській ДЮСШ працюють  майстер спорту України Володимир Івать,  Андрій Буць, Василь Калічак.

Змагуни з Червонограда, Дрогобича, Трускавця, Винників, Золочева та Нового Роздолу в Миколаївському басейні представляли команди Миколаївської, Новороздільської, Дрогобицької дитячо-юнацьких спортивних шкіл, ДЮСШ №2 міста Червоноград, «Starfit», ДЮСК «Спортовець», «Струтин комплекс». Вони поетапно змагаються за Кубок Акваліги, протягом року долучаючи командні та особисті очки.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.