Топ-100

Лелеки повернулися

Уже весна. Так лагідно, ніби любляча ненька, дивиться розквітлими очками на світ Божий перша квітка. Тягне білосніжну голівку до сонечка, мовби вже ніякі березневі холоди їй не страшні… А ночі ще холодні. Час од часу зима ще перечить волі природи і повертається назад – тільки поглядом, але ж холоду всипле стільки, що перші нерозважливі паростки (молоді ж!) аж скручуються у трубочку. Сподіваються зігрітися під сонячними промінчиками, а коли так і стається, то гордо розправляються і зеленіють ще дужче…

Високе небо стає голубішим, чистішим, прозорішим. У тій недосяжній далечині весело кружляють пташині зграї. Виспівують веснянки, аж дух запирає. А онде з-за небокраю лелеки надлетіли. Додому! До рідної землі! Ще трішечки, ще якусь мить залишилося попрацювати крильми… Втомлені птахи щасливі, бо нарешті вдома. Радісні й люди, бо птахи принесли на крилах весну, а з нею – нові надії, упевненість, тепло.

І кожен з нас сподівається нових злетів, більших здобутків, світлих перспектив. Як буде насправді – невідомо. На все воля Божа. Але ключ до успіхів один – благословення Всевишнього, помножене на нашу плідну працю.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.