Оштрафують безпечних

Якщо вперто ігноруєте карантинні вимоги вдягати на рот і ніс захисну маску або респіратор, бо начиталися про те, що маска від коронавірусу не захищає, то можете бути оштрафованими. Закон «Про внесення змін до Кодексу України про адмінпорушення щодо запобігання поширенню COVID-19» в друкованій версії та на сайті офіційного видання Верховної Ради України «Голос України» оприлюднено 20 листопада, від 21-го він діє.

За перебування без правильно одягнутих засобів індивідуального захисту (респіраторів або захисних масок, навіть виготовлених самостійно) під час дії карантину в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті передбачено покарання – штраф від 10 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. А це – від 170 до 255 гривень. Скільки масок за ці гроші купите?

Якщо без маски або в неправильно одягненому засобі захисту попадетеся на очі поліцейським, працівникам органів місцевого самоврядування, державної санітарно-епідеміологічної служби, органів охорони здоров’я, уповноваженим накладати штрафи, то доведеться через забудькуватість, безпечність, байдужість до здоровіших людей або ігнорування вимог викласти немалу копійочку.

Штраф можуть стягнути на місці вчинення адміністративного правопорушення через безготівковий платіжний пристрій.

Тому ховайте ніс та рот під маску. Бо це – один із найголовніших способів захисту від впливу коронавірусу, що запобігає його розповсюдженню.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.