Районні олімпіади відбулися, на тому – крапка

347 учнів 7-11 класів закладів загальної середньої освіти брали участь у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад, проведеному у 2020-2021 навчальному році серед школярів Миколаївського району Львівської області, що внаслідок адміністративно-територіальної реформи став Миколаївською територіальною громадою Стрийського району Львівської області (окремі села та селище Розділ увійшли до Новороздільської громади). Журі визначило 136 призових місць із різних предметів, з яких 42 – перші.

Найбільше учасників (45 учнів 9-11 класів) змагалися за перемогу в поєдинках із інформаційно-комунікаційних технологій, найменше (по 7) – з інформатики (8, 9, 11 класи) й німецької мови (9-11 класи).

З інформатики присудили тільки перше місце. Перемогу з цього предмета заслужили Андрій Кривий – учень 8 класу Миколаївської ЗОШ №1, Юрій Сурняк – учень 9 класу Роздільської ЗОШ, Назар Дунець – учень 11 класу Миколаївської гімназії.

В районній олімпіаді з інформаційно-комунікаційних технологій на І місці – Вікторія Лисунів (9 класниця Миколаївської гімназії), Дмитро Надольський (10-класник Миколаївської гімназії), Катерина Хомка (11-класниця Миколаївського НВК).

Історія: І місце здобули Вікторія Галіпчак (8-кл. Миколаївської гімназії), Юліанна Скакун (9-кл. Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. №1), Юрій Зрайло (10-кл. Опорного навчального закладу «Більченський НВК»), Марта Луцишин (11-кл. Дроговизького НВК).

Правознавство: І місце – Юліанна Скакун (9 кл. Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. №1), Юрій Зрайло (10 кл. ОНЗ «Більченський НВК»), Оксана Васів (11 кл. Дроговизького НВК),

Біологія: І місце – Тетяна Ліва (8 кл. Роздільської ЗОШ І-ІІІ ст.), Софія Верещинська (9 кл. Дроговизького НВК), Олена Геряк (10 кл. Миколаївської гімназії), Вероніка Ізьо (11 кл. Миколаївського НВК).

Хімія: І місце – Тетяна Дерев’янко (8 кл. Миколаївської гімназії), Ярослав Кіндрацький (9 кл. Миколаївської гімназії), Марія-Софія Літник (10 кл. Миколаївського НВК).

Географія: І місце – Вікторія Галінчак (8 кл. Миколаївської гімназії), Дмитро Горін (9 кл. Гранки-Кутівської ЗОШ), Андріана Пилипчак (10 кл. Миколаївської гімназії), Юрій Кордюк (11 кл. Колодрубівської ЗОШ).

Фізика: І місце – Юрій Маркевич (8 кл. Гранки-Кутівської ЗОШ), Назар Гасин (9 кл. Миколаївської ЗОШ №1), Денис Озірковський (10 кл. Миколаївської гімназії), Роман Пшеничняк (11 кл. Миколаївської гімназії).

Математика: І місце – Анна Венчак (7 кл. Рудниківського НВК), Софія Шабанова (8 кл. Миколаївського НВК), Дарія Іванус (9 кл. ОНЗ «Більченський НВК»), Ангеліна Мацкула (10 кл. Роздільської ЗОШ), Роман Пшеничняк (11 кл. Миколаївської гімназії).

Англійська мова: І місце – Володимир Паньків (9 кл. Миколаївського НВК), Вероніка Лехович (10 кл. Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1), Ольга Любчик (11 кл. Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1).

Німецька мова: І місце – Анна-Марія Грица (11 кл. Миколаївської гімназії).

Українська мова і література: І місце – Христина Крива ( 8 кл. Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1), Юліанна Скакун (9 кл. Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1), Вероніка Лехович (10 кл. Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1), Наталія Дзюрах (11 кл. Миколаївського НВК).

Карантинні вимоги через коронавірус призупинили подальші поєдинки юних інтелектуалів – обласні та всеукраїнські етапи шкільних олімпіад. Довелося змиритися, бо головне – здоров’я.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.