«Ходачок» запрошує!

Уже діждалися! Рудниківська сільська рада повідомляє, що від 2 листопада починають реєстрацію дітей віком від 3 до 5 років для зарахування до новозбудованого закладу дошкільної освіти “Ходачок”.

Для рівного доступу до комунальної установи рішенням №397 39-ї сесії сьомого скликання Рудниківської сільської ради затверджено Положення про зарахування, відрахування та переведення дітей до закладу дошкільної освіти «Ходачок» Рудниківської сільської ради.

Запроваджується єдиний підхід до прийому дітей із загальним розвитком, прозорість під час зарахування, спрощення процедури обліку дітей у ЗДО. Реєстрацію дітей для зарахування здійснює директор «Ходачка». Передбачено, що контролює ситуацію постійна планово-бюджетна та з питань соціально-економічного розвитку комісія Рудниківської сільської ради. Але ця комісія працює тільки до закінчення терміну повноважень, що спливає.

До початку дії електронної реєстрації до ЗДО «Ходачок» запроваджують реєстрацію у журналі обліку дітей.

До заяви один із батьків (опікунів) додає:

  • свідоцтво про народження дитини (копію);
  • копії паспортів батьків чи опікунів;
  • довідку з місця реєстрації та проживання про склад сім’ї;
  • за наявності – документ про підтвердження права на пільги;
  • медичну довідку про стан здоров’я дитини з висновком лікаря про те, що дитина може відвідувати ЗДО;
  • довідку дільничного лікаря про епідеміологічне оточення та про щеплення. Якщо відсутні щеплення, то ще – висновок лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я про можливість зарахування до ЗДО.

А для прийому дітей з особливими освітніми потребами в інклюзивні групи – додатково копію медичного висновку від лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я про дитину з інвалідністю чи копію посвідчення особи, котра отримує державну соціальну допомогу, та, якщо така є, копію індивідуальної програми реабілітації дитини з інвалідністю.

На позачергове зарахування можуть розраховувати діти пільгових категорій, які зареєстровані та проживають на території села Рудники.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.