CFG/«МРІЯ» навчає дітей фінансової грамотності

Представники аграрної компанії CFG/«МРІЯ», котра орендує земельні угіддя на території цього села та інших населених пунктів Тростянецької об’єднаної територіальної громади і Миколаївського району на Львівщині, побували в Демнянському навчально-виховному комплексі з проектом «Цікава фінансова грамотність».
Менеджер соціальних проектів компанії Наталя Мельник, розробник курсу для дітей віком 8-11 років «Фінансова грамотність» і керівник однойменного проекту Віталій Письменний, старший менеджер із зв’язків з громадськістю агрохолдингу CFG/«МРІЯ» Мирослав Охабський за сприянням директора освітньої установи Василя Коника та колективу НВК провели надзвичайно цікавий і корисний для дітей захід.
Серію із п’яти дитячих книжок про різні життєві ситуації, пов’язані з фінансами, в яких перебуває головний герой Максимко, пропонуємо дітям разом із мультфільмами. Сьогодні демонструємо два такі мультфільми. Компанія CFG/«МРІЯ» постійно підтримує освітні та культурні ініціативи, що сприяють розвитку дітей, громадськості загалом, – розповідає Наталя Мельник.
У серії освітніх заходів з фінансової грамотності школярів ідеться про гроші, фінансові операції та шахрайство. Малеча запам’ятовує терміни, навчається практично планувати витрати, заощаджувати, грамотно поводитись із коштами та уникати шахраїв. У майбутньому діти, завдяки почутому й побаченому під час проекту «Цікава фінансова грамотність», зможуть швидше адаптуватись у дорослому житті і стати успішними.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.