Письменниця-оптимістка

Письменницю Світлану Талан нерідко зустрінеш у місті Миколаїв на Львівщині, бо потрапила сюди з Луганщини внаслідок широкомасштабного вторгнення росії в Україну 3 березня 2022 року.

Уродженка Сумщини проживала на Луганщині та під час антитерористичної операції, описувала події та видавала книжки,презентувала їх, пояснюючи читачеві своїх творів те, що кожна людина мала б знати – мати-Україна в нас одна! Під час АТО сепаратисти-«народнореспубліканці» внесли її прізвище до розстрільних списків, а гору виданих нею книжок визнали екстремістською літературою та обіцяли спалити на міській площі. І коли в Сєверодонецьку жити стало неможливо через викликані війною руйнування й постійні бої, вона з родиною не без болю покинула оселю і поїхала на вже відомий їй Захід України.

Авторка прози продовжує писати книжки в Миколаєві. І ось днями стало відомо, що в рейтингу накладів видавництва КСД вона – на другому місці!

Трохи більше 11 років у літературному середовищі, це менше, ніж деякі автори зі списку, і маю друге місце, – радіє Світлана Талан. – Тішуся з того! Дякую своїм читачам, які допомогли мені вийти на друге місце у найбільшому видавництві країни – КСД! Що тепер? Прагну вийти на перше!

А ось які наклади українських авторів КСД за всі роки: Люко Дашвар – 871 100 книжок, Світлана Талан – 782 400, Василь Шкляр – 673 900, Сергій Пономаренко – 544 800, Андрій Кокотюха – 469 500, Макс Кідрух – 296 650, Наталія Гурницька – 146 400, Володимир В’ятрович – 102 700, Ярослава Дегтяренко – 38 500, Ольга Саліпа – 23 000, Юрій Даценко – 20 500.

Оптимістична й сильна духом, авторка романів у жанрі реальних історій, відомих в Україні та за її межами, членкиня Національної спілки письменників України (2014), Золота письменниця України (2015) Світлана Талан пропонує читати в бібліотеці або ж придбати її книжки «Коли ти поруч», «Оголений нерв» (у 2-х томах), «Своє чуже життя», «Розколоте небо», «Коли минуле попереду», «Осіння весна», «Душа Ніколь», «Чорник і Білик. Ростемо разом. Мені 5 років», «Повернутися дощем» (дві книги), «Де живе свобода. Книга 1», «Де живе свобода. Її полиновий присмак. Книга 2», «Сафарі на щастя», «Просто гра», «З любов’ю до життя», «Ракурс», «Матусин оберіг», «Не вурдалаки» (книга 2013 року за списком «Красне письменство»), «Зловити промінь щастя. Не вурдалаки» (перевидана), «Букет улюблених квітів», «Купеля», «Помилка», «Осіння весна», «Чекаю на тебе, тату», «Я захищу тебе»…

Її твори – серед найпоширеніших та найчитабельніших, поширені і в друкованій, й електронній версіях, їх можна прочитати в літературно-мистецьких альманахах, журналах, газетах. Читачі знають Світлану Талан як гостю бібліотек, учасницю Книжкових толок у Миколаєві, Книжкових форумів у Львові, де презентувала свою творчість із вірою в те, що Україна буде завжди.

Світлана Талан як пересічна українка любить свій край і по-своєму, на письменницькому фронті, з вірою в перемогу бореться за свободу, за волю України.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.