Розливаються води

Понеділковий полудень стривожив не на жарт: річкові води Колодниці, що в низинній частині русла називається Нежухівкою, виходять із берегів не лише на луги та поля, а й наближаються до асфальтівки, що з’єднує населені пункти Миколаївської територіальної громади на Львівщині.

Староста Рудниківського старостинського округу Роман Білий помітив цю повінь не тільки поблизу межі села з Раделичами, а й в урочищі “За Рікою”, з боку Криниці, де зріє соя на орендованих паях. 

– Наразі Рудникам велика вода не загрожує, бо ми розташовані вище розливу річки, а ось у Раделичах можливе затопленння полів, пасовищ, навіть частини автодороги “Рудники-Випучки”… Потрібна пильність, бо гірські річки наразі переповнені через опади.

…Як повідомляє Львівська військова адміністрація, минулих вихідних унаслідок великої зливи втрачено пропускну спроможність кількох мостів, розмито дороги в межах Східницької територіальної громади. Існує об’їздна дорога, але її стан набагато гірший, та й для того, щоби потрапити у Борислав, навіть у ту ж Східницю з гірських сіл, додатково доведеться намотати зо 20 кілометрів. Також злива нашкодила насадженням і посівам – вода їх змила.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.